Результати конкурсу “Одеський залив” і «SMART TESTING & FINE WINE INVESTING »

30-31 травня 2019 р. в Одесі пройшов Всеукраїнський дегустаційний конкурс виноробної продукції «ОДЕСЬКИЙ ЗАЛИВ»

В Одесі відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців всеукраїнського дегустаційного конкурсу виноробної продукції «Одеський залив». Голова обласної ради Анатолій Урбанський і виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Сергій Паращенко вручили переможцям сертифікати, медалі та спеціальні дипломи. Всього було вручено 15 золотих медалей і 21 – срібну, найбільше нагород зібрала продукція ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо».
Продовжити читання → “Результати конкурсу “Одеський залив” і «SMART TESTING & FINE WINE INVESTING »”

Програма щорічного Всеукраїнського конкурсу виноробної продукції «ОДЕСЬКИЙ ЗАЛИВ»

Вперше в Україні на дегустаційному конкурсі буде використовуватися спеціалізована дегустаційна програма англійської компанії "Gustos Life" https://gustos.life/, що використовує технологію блокчейн, що виключає можливість фальсифікації оцінок експертів в ході проведення конкурсу і після його закінчення.
Продовжити читання → “Програма щорічного Всеукраїнського конкурсу виноробної продукції «ОДЕСЬКИЙ ЗАЛИВ»”

Управління ефективністю R & D

Вже не рідкість наявність в промислових компаніях дослідних підрозділів (R & D). Функціонал у них досить різний. Одні відповідають за розробку нових продуктів / технологій, в інших компаніях R & D займається усіма питаннями, які супроводжують будь-які зміни у виробничих процесах. Є мікси цих функціоналів.

(більше…)

Проведення курсів “Сенсорний аналіз м’ясних продуктів”

З 12 по 22 січня 2019 року на прохання керівництва Приватного акціонерного товариства “Миронівський хлібопродукт” Консалтинговим центром НДІ ОНАХТ було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації за програмою: “Сенсорний аналіз м’ясних продуктів”. Лекційні і лабораторні заняття проводились в акредитованій лабораторії сенсорного аналізу викладачами-професіоналами в даній галузі. Хочеться відмітити, що курси за данним напрямом проводились вперше в нашій академії (і можу сказати з впевненістю, що і в країні теж!!!).

Продовжити читання →Проведення курсів “Сенсорний аналіз м’ясних продуктів”